zapytaj-o-szczegoly

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody dla potrzeb Służb Wodociągowych

Samochód typu VAN lub z zabudową kontenerową o masie całkowitej od 2600kg do 4600kg.

Dostępne z silnikami o mocy od 100KM do 155KM, napęd tylny, przedni oraz 4x4.

Adaptacja zabudowy dostosowana do przetrzeb odbiorcy.

Możliwość wyposażenia m in. w agregat wysokociśnieniowy ze zbiornikiem wody (do przepychania studzienek) oraz inne niezbędne urządzenia lub narzędzia.

Samochód do napraw miejscowych - packer

W związku z dużym zaintersowaniem oraz potrzebą rynku na naprawy miejscowe nie angażujące dużych środków ale jednocześnie pozwalające na ekonomiczne i wydajne naprawy istniejącej infrastruktury wod-kan, stworzyliśmy system naprawy miejscowej, angażującej do tego celu ROBOTA który jako wyspecjalizowane urządzenie wraz z autonomiczną platformą zabudowaną na samochodzie typu FORD, pozwalają w łatwy, szybki i ekonomiczny sposób na naprawy miejscowe. 

Samochód zabudowany specjalnie pod kątem wykonywania napraw miejscowych wyposażony w niezbędne elementy takie jak bezpieczne oświetlenie miejsca pracy (halogeny przy pracy w nocy, światła ostrzegawcze – programowe), ROBOT samojezdny z kamerą do wstawiania PACKERÓW, stanowisko do przygotowania PACKERA, klimatyzowane i ogrzewane pomieszczenia, autonomiczne zasilanie całego systemu, zabudowa ergonomiczna stosowana do przeznaczenia pozwalająca na szybkie stworzenie cyklu naprawy miejscowej.

Samochód wraz z wyposażeniem jest autonomicznym urządzeniem do wyspecjalizowanych napraw miejscowych. Na swoim pokładzie zawiera wszystkie niezbędne elementy oraz materiały do szybkiego tworzenia bazy materiałowej (przygotowanie mat, żywic, i innych komponentów), przygotowania oraz wykonania w prosty sposób NAPRAWY MIEJSCOWEJ (PACKERA). ROBOT po wykonaniu naprawy pozwala na tworzenie inspekcji TV, a w specjalnym oprogramowaniu zapisuje niezbędne dane do tworzenia raportów z naprawy.

Wersja samochodu do zabudowy:

Ford Transit 350L Trend 2,2 TDCi 140 KM M6


Samochód do inspekcji tv sieci kanalizacyjnych

Wykonane przez nas zabudowane zestawy do wizyjnej inspekcji rurociągów, umożliwiają wczesne wykrycie uszkodzeń i nieprawidłowości sieci kanalizacyjnej.

Określenie rodzaju uszkodzenia oraz jego lakalizacji pozwala na zastosowanie nowoczesnych bezodkrywkowych metod naprawy.
Współpracujemy z Polskim producentem kamer dzięki czemu zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń jak i ich konkurencyjną cenę.

Ważniejsze elementy zabudowy:

  • Pomieszczenie operatora oddzielone od tyłu pojazdu, zabudowa całości z przeznaczeniem do wygodnego obsługiwania zestawu inspekcyjnego
  • Wózek z kamerą do inspekcji kanałów
  • Winda kablowa
  • Kamera podglądowa z tyłu pojazdu
  • Szuflady na akcesoria
  • Komputer przemysłowy+ monitor LCD
  • Oprogramowanie inspekcyjne
  • Ford Transit 260S Trend 2,2 TDCi 125 KM M6